Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kurzy

Vítejte na stránce augusta.websnadno.cz v sekci

Kurzy

Od roku 2005  jsem instruktor potápění  I** v systému CMAS a provádím potápěčké kurzy odstupňované dle náročnosti a věkových kategorií.

 KURZ - Plavání s ploutvemi - šnorchlování

           - freediving pro začátečníky - bazénové disciplíny

           - freediving pro začátečníky - hloubky na moři

           - freediving pro pokročilé - hloubky na moři

           - přístrojové potápění - systém CMAS pro začátečníky a zvyšování kvalifikace

 Kurz plavání s ploutvemi

Je určen pro širokou veřejnost, která má zájem se seznámit s principy potápění, plavání pod vodou s ploutvemi a hlavně s technikou pohybu pod vodou a na hladině. Tento kurz je možno absolvovat jak individuálně, tak i skupinově. Bazénový kurz je jednodenní, skládající se z 3 hodin teorie a 2 hodin praktického nácviku nebo dle domluvy s instruktorem. Cena kurzu je 500Kč a jako bonus máte k dispozici ještě další 2 hodiny individuálního tréninku po dohodě s instruktorem. Víkendový kurz je závislý na pronájmu bazénu a pohybuje se kolem 200Kč na hodinu kurzu. V ceně kurzu není započteno vstupné na bazén, které si platí účastník kurzu individuálně.

Zájemci si mohou vyžádat objednávku na augusta-roza@volny.cz . Na této adrese si domluvíte  termín konání kurzu.

 

Kurz freedivingu pro začátečníky - bazénové disciplíny

Tento kurz je určen pro šnorchlaře, tedy širokou potápějící se veřejnost, která má praktické zkušenosti s potápěním s nejjednodušším vybavením - potápěčskou maskou, šnorchlem, ploutvemi. Je zapotřebí, aby zájemci o tento kurz uměli plavat a na bazéně dosáhnou hloubky alespoň 3,5m. Délka kurzu je dvoudenní - víkendový kurz. Teoretická část má          8 - 10 hodin, praktická 6 hodin.

 

Kurz freedivingu pro začátečníky - hloubky na moři

Tento kurz je určen pro začátečníky, kteří mají zkušenosti se šnochlování v moři a chtějí si zdokonalit své dovednosti a vědomosti v nádechovém potápění.

 

 

 

Kurz

Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

TOPlist