Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Termíny kurzů a soustředění

Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

              Vítejte na stránce augusta.websnadno.cz v sekci              

Termíny kurzů a soustředění

Doporučuji

Pro úplné začátečníky, kteří mají zájem se zúčastnit kurzu freedivingu pro začátečníky a nemají zkušenosti se šnorchlování a plaváním s ploutvemi, nebo se chtějí jen zdokonalit v plavání s ploutvemi, jsem zařadil do výuky:

Kurz plavání s ploutvemi

Náplní tohoto kurzu je obeznámit zájemce se správným výběrem ABC (potápěčské masky, ploutví, šnorchlu), s technikou plavání s ploutvemi. Naučit se zákldní manévry pod vodou, ke kterým patří: techniky vyrovnání tlaku ve středouší (eliminování bolesti uší při zanoření do větší hloubky), vyrovnávání tlaku v potápěčské masce,  techniky správného pohybu ploutvemi, techniky manévrování a plavání na hladině, správné vylévání vody z masky pod vodou, správné vylévání vody z dýchací trubice (šnorchlu) a další.

Termíny jsou individuální, nejsou časově omezené. Délka trvání kurzu je závislá na obratnosti cvičence, zpravidla 2-5 hodin. Cena kurzu je Kč 100,-/osobu/hodinu. V ceně není zahrnuto: vstupné na bazén. Přihlášku si vyžádejte na e-mailové adrese: augusta-roza@volny.cz

Kurz freedivingu -  bazénové disciplíny (aktualizace 1.1.219):

Kurz freedivingu - bazénové disciplíny se uskuteční  26. - 27. 1. 2019 v Ostravě.  Místo konání teoretické části kurzu bude upřesněno dle počtu přihlášených, bazénová část bude na bazénu "Čapkárna" v Ostravě.

Zájemci o kurz si vyžádají bližší informace a přihlášku na augusta-roza@volny.cz, po prostudování rubriky Otázky a odpovědi, kde se seznámí s podmínkami úspěšného absolvování kurzu . Termín uzávěrky přihlášek včetně zaplacení zálohy na kurz je 20. 1. 2019.  Můžete přihlásit své blízké formou Dárkového poukazu.  Pro skupinu poskytuji výraznou slevu. Neváhejte s přihlášením, počet volných míst: 6

 

Kurz přístrojového potápění (aktualizace  1.1.2019):

Kurz přístojového potápění běží od března 2019. Loňský kurz probíhal formou individuálních konzultací a přednášek v teoretické části zakončené testy, které dopadly s vynikajícími výsledky, během teoretické části jsme zládli praktickou část v bazénu (4 x 2 hodiny) a poté  praktická část na otevřené vodě proběhla s počátečními rozpaky na výbornou.  Absolventi kurzu prokázali svědomitou přípravu na každou přednášku a praktickou část potápění na otevřené vodě.

Další kurz přístrojového potápění bude zahájen dle potřeby zájemců . Cena včetně kvalifikační karty 8500 Kč,  pro členy Freediving team Ostrava 7500 Kč. V ceně kurzu nejsou započítány ponory nad rámec stanoveného výcviku a doprava na lokality.

Přihlášky do kurzu si vyžádejte na adrese augusta-roza@volny.cz . Termín uzávěrky přihlášek včetně zaplacení zálohy je 14 dní před zahájením kurzu.

 

Kurz freedivingu na moři - hloubky pro začátečníky (aktualizace 24. 10. 2018):

Pětidenní kurz proběhne v Chorvatsku na ostrově PAG v letovicku Stara Novalja na základně OceanPro v měsících červen a září. Kurz může být v období od května do první poloviny června, pokud účastníci kurzu budou mít freediverský oblek (časté nachlazení vedlejších dutin nostních s nemožností dalšího výcviku v kurzu). Uzávěrka přihlášek na 1. termín kurzu je do 30.3.2019. 2. termín kurzu může být v období 1.-30.září 2019. Záříjový termín, včetně zaplacení zálohy je do 30.6.2019. Cena kurzu je 6990,- Kč při minimálním počtu 4 účastník!!!  S možností skupinové slevy. V ceně není zahrnuta doprava na místo konání kurzu, ubytování a stravování.  Přihlášky si vyžádejte na adrese  augusta-roza@volny.cz  a zde konzultujte i případné dotazy nebo na mobilu 777128868. Tento kurz je vhodný pro absolventy základního kurzu - bazénové disciplíny nebo zkušené šnorchlisty, kteří dosahují běžně desetimetrové hloubky na nádech a stejně zdatné přístrojové potápěče, kteří se bez přístroje na nádech běžně zanořují do desetimetrové hloubky.

 

TOPlist