Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Termíny kurzů a soustředění

Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

              Vítejte na stránce augusta.websnadno.cz v sekci              

Termíny kurzů a soustředění

Doporučuji

Pro úplné začátečníky, kteří mají zájem se zúčastnit kurzu freedivingu pro začátečníky a nemají zkušenosti se šnorchlování a plaváním s ploutvemi, nebo se chtějí jen zdokonalit v plavání s ploutvemi, jsem zařadil do výuky:

Kurz plavání s ploutvemi

Náplní tohoto kurzu je obeznámit zájemce se správným výběrem ABC (potápěčské masky, ploutví, šnorchlu), s technikou plavání s ploutvemi. Naučit se zákldní manévry pod vodou, ke kterým patří: techniky vyrovnání tlaku ve středouší (eliminování bolesti uší při zanoření do větší hloubky), vyrovnávání tlaku v potápěčské masce,  techniky správného pohybu ploutvemi, techniky manévrování a plavání na hladině, správné vylévání vody z masky pod vodou, správné vylévání vody z dýchací trubice (šnorchlu) a další.

Termíny jsou individuální, nejsou časově omezené. Délka trvání kurzu je závislá na obratnosti cvičence, zpravidla 2-5 hodin. Cena kurzu je Kč 100,-/osobu/hodinu. V ceně není zahrnuto: vstupné na bazén. Přihlášku si vyžádejte na e-mailové adrese: augusta-roza@volny.cz

Kurz freedivingu -  bazénové disciplíny (aktualizace 25. 10. 2017):

Kurz freedivingu - bazénové disciplíny se uskuteční  25. - 26. 11. 2017 v Ostravě.  Místo konání teoretické části kurzu bude upřesněno dle počtu přihlášených, bazénová část bude na bazénu "Čapkárna" v Ostravě.

Zájemci o kurz si vyžádají bližší informace a přihlášku na augusta-roza@volny.cz, po prostudování rubriky Otázky a odpovědi, kde se seznámí s podmínkami úspěšného absolvování kurzu . Termín uzávěrky přihlášek včetně zaplacení zálohy na kurz je 20. 11. 2017.  Můžete přihlásit své blízké formou Dárkového poukazu.  Pro skupinu poskytuji výraznou slevu. Neváhejte s přihlášením, počet volných míst: 7

Kurz freedivingu -  bazénové disciplíny  rok 2018

Kurz freedivingu - bazénové disciplíny se uskuteční  20. - 21. 1. 2018 v Ostravě.  Místo konání teoretické části kurzu bude upřesněno dle počtu přihlášených, bazénová část bude na bazénu "Čapkárna" v Ostravě.

Zájemci o kurz si vyžádají bližší informace a přihlášku na augusta-roza@volny.cz, po prostudování rubriky Otázky a odpovědi, kde se seznámí s podmínkami úspěšného absolvování kurzu . Termín uzávěrky přihlášek včetně zaplacení zálohy na kurz je 15. 1. 2018.  Můžete přihlásit své blízké formou Dárkového poukazu.  Pro skupinu poskytuji výraznou slevu. Neváhejte s přihlášením, počet volných míst: 7

Kurz přístrojového potápění (aktualizace  ):

Kurz přístojového potápění proběhl ve dnech 1. 2. - 4.4.2016. A další kurz proběhl od 1.5.-30.7. Šlo o intenzivní individuální kurzy,  které byly dle požadavku zúčastněných limitovány dobou ukončení se zaměřením na co největší množství praktické bazénové části výcviku a výcviku na otevřené vodě se zaměřením na zbládnutí potápění v moři. Účastníci kurzu byli brilantně připraveni po teoretické části, což projevili velmi kvalitně zpracovanými testy, které absolvovali bez známosti termínu testu. Absolventi kurzu prokázali také skvělou přípravu a dovednosti na otevřené vodě a výcvik si rozšířili i o kurz potápění v suchém obleku.

Další kurz přístrojového potápění bude zahájen dle potřeby zájemců . Cena včetně kvalifikační karty 7500 Kč,  pro členy Freediving team Ostrava 6500 Kč. V ceně kurzu není započteno půjčovné výstroje a ponory nad rámec stanoveného výcviku.

Přihlášky do kurzu si vyžádejte na adrese augusta-roza@volny.cz . Termín uzávěrky přihlášek včetně zaplacení zálohy je 14 dní před zahájením kurzu.

 

Kurz freedivingu na moři - hloubky pro začátečníky (aktualizace 14. 2. 2017):

Pětidenní kurz proběhne v Chorvatsku na ostrově PAG v letovicku Stara Novalja na základně OceanPro v měsících červen a září. Kurz může být v období od května do první poloviny června, pokud účastníci kurzu budou mít freediverský oblek (časté nachlazení vedlejších dutin nostních s nemožností dalšího výcviku v kurzu). Uzávěrka přihlášek na 1. termín kurzu je do 30.3.2017. 2. termín kurzu může být v období 1.-30.zářží 2016. Záříjový termín, včetně zaplacení zálohy je do 30.6.2017. Cena kurzu je 6490,- Kč při minimálním počtu 4 účastník!!!  S možností skupinové slevy. V ceně není zahrnuta doprava na místo konání kurzu, ubytování a stravování.  Přihlášky si vyžádejte na adrese  augusta-roza@volny.cz  a zde konzultujte i případné dotazy nebo na mobilu 777128868. Tento kurz je vhodný pro absolventy základního kurzu - bazénové disciplíny nebo zkušené šnorchlisty, kteří dosahují běžně desetimetrové hloubky na nádech a stejně zdatné přístrojové potápěče, kteří se bez přístroje na nádech běžně zanořují do desetimetrové hloubky.

 

TOPlist